Jak to działa?

Wybierz kategorię

Określ swój
wpływ

Wybierz projekt, który chcesz wesprzeć oraz liczbę i rodzaj drzew, które chcesz zasadzić. Przejrzyj naszą listę projektów ekologicznych, aby znaleźć ten, który Ci odpowiada.

Dokończ
zakup

Po dokonaniu wyboru przejdź do płatności. Transakcja jest bezpieczna i szybka - umożliwia natychmiastowe działanie.

Podaj
dalej!

Po potwierdzeniu płatności, drzewa które zakupiłeś pojawią się w Twoim profilu treebute®. Otrzymasz również spersonalizowany certyfikat i materiały potwierdzające Twój wkład. Teraz możesz z dumą dzielić się swoimi pozytywnymi dla świata działaniami z resztą świata!

Zaplanowane
sadzenie

treebute® sadzi drzewa co dwa miesiące. Zaznacz w kalendarzach koniec lutego, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik i grudzień, ponieważ są to nasze dedykowane okresy sadzenia.

Raporty o postępach
i wpływie

Po posadzeniu drzew otrzymasz potwierdzenie wraz z relacjami z pierwszej ręki od beneficjentów, aby podkreślić pozytywne zmiany, których dokonałeś . Nasze regularne aktualizacje i wiadomości mają na celu zapewnienie ci bliskiego kontaktu z efektami działań które podjąłeś.

Wspólna wizja
lepszego jutra

Współpracując z nami, nie tylko sadzisz drzewa. Stajesz się aktywną częścią globalnej inicjatywy mającej na celu rewitalizację naturalnych ekosystemów i poprawę warunków życia społeczności w potrzebie. Wspólnie tworzymy fundamenty bardziej zrównoważonego i sprawiedliwego świata. Jedno drzewo na raz.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a my odezwiemy się w 24h