treebute® dla biznesu to
odpowiedzialne rozwiązanie

Jeżeli chcesz aby Twój biznes miał pozytywny wpływ na planetę i jej mieszkańców - jesteś w dobrym miejscu. Dołącz do grona naszych partnerów w drodze do bardziej zrównoważonego jutra.

Co możemy zrobić
dla Twojej firmy?

Sadzenie drzew

Aktywnie współpracujemy z lokalnymi społecznościami i organizacjami, oraz tworzy projekty polegające na sadzeniu drzew, które sprzyjają zaangażowaniu Twojej społeczności.

Zaangażowanie

Umożliwiamy firmom wyrażenie swojego zaangażowania poprzez wsparcie projektów sadzenia drzew, które są zgodne z ich misją, wartościami i strategicznymi celami biznesowymi.

Prezenty

Uzyskaj wyjątkową możliwość wyrażenia wdzięczności - drzewa jako prezenty dla klientów, pracowników lub partnerów. Upominki które tworzą pozytywny wpływ na środowisko.

HR

Wdrażamy programy skoncentrowane na inicjatywach środowiskowych. Programy te podnoszą morale, sprzyjają budowaniu zespołu oraz wzmacniają kulturę korporacyjną.

CSR

Pomagamy firmom realizować ich cele CSR poprzez aktywne uczestnictwo w projektach na rzecz ponownego zalesiania i wspieranie lokalnych społeczności poprzez sadzenie drzew.

Marketing

Poprzez nasze działania tworzymy atrakcyjne narracje dla kampanii marketingowych i strategii komunikacyjnych dzięki czemu wzmacniamy wizerunek i reputację marki.

Produkty

Pomagamy firmom promować zrównoważony rozwój swoich produktów, dodając inicjatywy sadzenia drzew do ich oferty, co podkreśla ich zaangażowanie w ochronę środowiska w oczach klientów.

Strategia

Dostosujemy programy zrównoważonego rozwoju do konkretnych potrzeb i celów. Niezależnie od tego, czy chodzi o projekty zalesiania, kompensację emisji dwutlenku węgla czy inne inicjatywy środowiskowe.

Edukacja

Wspieramy firmy w edukowaniu interesariuszy, w tym pracowników, klientów i partnerów, na temat znaczenia sadzenia drzew i ochrony środowiska. Te działania edukacyjne zwiększają świadomość.

treebute® to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Sadzenie drzew w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) może zwiększyć atrakcyjność marki i wizerunek firmy w oczach konsumentów. W dzisiejszych czasach konsumenci są coraz bardziej świadomi kwestii środowiskowych i społecznych, dlatego firmy, które inwestują w zrównoważony rozwój, zyskują na wartości i pozytywnym odbiorze.

Slide 1

Działania te mogą zwiększyć zaangażowanie i morale pracowników. Badania pokazują, że pracownicy są bardziej zaangażowani i lojalni wobec firm, które mają wyraźne cele społeczne i środowiskowe. Wprowadzenie programu związanego z sadzeniem drzew może również być okazją do team-buildingu i rozwoju umiejętności pracowników w ramach wolontariatu korporacyjnego.

Slide 2

W dzisiejszym świecie rosnące regulacje i wymogi dotyczące sprawozdawczości środowiskowej nie są już tylko dla gigantów przemysłowych. Nawet mniejsze firmy są coraz bardziej zobligowane do udowodnienia, że działają w sposób zrównoważony. A co może być bardziej wymierne niż liczba drzew, które twoja firma posadziła, aby zrekompensować swoją emisję CO2?

Slide 3

Czy jest lepszy sposób na pokazanie, że twoja firma myśli przyszłościowo i odpowiedzialnie? Nie tylko mówisz o zrównoważonym rozwoju, ale też robisz coś konkretnego. To akcja, nie słowa. Dlatego, jeśli jeszcze się zastanawiasz - sadzenie drzew jest nie tylko dobre dla planety, ale też dla twojego biznesu. Co więcej, dzięki treebute® cały proces jest prostszy niż kiedykolwiek. Więc czemu by nie zacząć już dziś?

Slide 4

Odkryj nasz wpływ

0

Zasadzonych drzew

0

Redukcja CO2 w tonach

0

Liczba projektów

0

Firmy

0

Kraje

treebute® dla biznesu jest łatwe

Przeznaczona dla partnerów biznesowych

Subskrypcja

Dzięki tej opcji Twoja firma będzie sadzić drzewa co miesiąc!

Pomnik treebute®

Sadzenie drzew to dla Ciebie za mało? Pomnik to opcja dla Ciebie!

Posadź drzewo

Jednorazowa akcja którą możesz powtarzać kiedy chcesz.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Odezwij się do nas poprzez formularz. Wspólnie dobierzemy odpowiednią strategię do Twoich oczekiwań i stworzymy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie!

Oni pomagają razem z nami

Weź sprawy planety w swoje ręce, przyłącz się do treebute®

Brzmi dobrze?

Zobacz co mówią inni.

Company

Inicjatywa treebute to znakomity przykład tego, jak połączenie pasji , wizji i zaangażowania może przynieść rzeczywiste zmiany w ekosystemie. Ich projekty w Afryce są nie tylko działaniem ekologicznym, ale również społecznym, dając miejscowym społecznościom szansę na lepsze jutro.

Krzysztof Gawryś 

CEO

Company

Współpraca z treebute to fantastyczna wiadomość, zwłaszcza dla naszych stałych klientów. Nasz zespół również jest bardzo podekscytowany. Cieszymy się że nasza codzienna działalność może trwale wpływać na losy naszej planety.

Agnieszka Ryszawa

Współwłaściciel

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a my odezwiemy się w 24h